Jdi na obsah Jdi na menu
 


17.10.2009 BRNO

19. 10. 2009

17.10. ZNÁM ODJAKŽIVA POUZE JAKO DEN MÝCH NAROZENIN. NA TENTO DEN TENOTKRÁT PŘIPADLA VÝSTAVA PSŮ V BRNĚ. SOUSTŘEDILI JSME SE NA SOBOTU JAK JSME JEN MOHLI. BYLA TO NAŠE DRUHÁ VÝSTAVA PEJSKŮ,Obrazek TAKŽE JEŠTĚ STÁLE JE PRO MĚ VŠE NOVÉ.UDĚLALA JSEM ALE FAKT VELKÉ POKROKY, I KDYŽ NÁM NÁŠ KAMARÁD A TÁTA NAŠÍ ROANKY ŘÍKÁ, ŽE SNAD UDĚLÁ NÁVOD PRO BLONDÝNKY NEBO CO. ALE TAK TO PEŤO FAKT NENÍ JA SE FAKT SNAŽÍM :-) PEŤO JÁ TI MOC DĚKUJU ZA ROANKU, ŽE JI OSUD ZAVÁL ZROVNA K NÁM. A MOC SE NA MĚ NEZLOB ZA TY MOJE DOTAZY. ALE ONO TO FAKT JINAK NEJDE  ALE POČKEJ, KDYŽ JSEM POCHOPILA POSUZOVÁNÍ KOČEK POCHOPÍM URČITĚ I TOTO. V KAŽDÉM PŘÍPADĚ, MÁŠ NÁDHERNÉ PEJSKY A NEJEN TO TA JEJICH POVAHA JE BEZKONKURENČNÍObrazek

 

 

 

A TAK JSME SI V SOBOTU PODRUHÉ ZKUSILI JAK TO NA VÝSTAVÁCH PEJSKŮ CHODÍ. RÁNO JSME PROŠLI BRANOU, KDE BYLA VETERINÁRNÍ KONTROLA. DOCELA MĚ TO UDIVILO,ŽE NÁS VLASTNĚ NIDKO NEPROHLÍŽEL. JEN OČKOVACÍ PRŮKAZ. JSME ZVYKLÝ Z VÝSTAV KOČEK, ŽE PROHLÍDKY JSOU NĚKDY VELMI DŮKLADNÉ. NAŠLI JSME SI PAVILON, KDE SE VÝSTAVA KONALA. VYZVEDLI KATALOG A SNAŽILI JSME SI NAJÍT MÍSTO. PROSTORY BYLI VELMI TĚSNÉ,TAKŽE VŠICHNI VY, CO SI STĚŽUJETE NA KOČIČÍCH VÝSTAVÁCH NA PROSTOR, VĚŘTE,ŽE MŮŽETE BÝT JEŠTĚ VĚTŠÍ SARDINKY ObrazekObrazekObrazek

 

 

ZAUJALI JSME MÍSTO V MALÉ ULIČCE, KTEROU NEUSTÁLE NĚKDO PROCHÁZEL. NĚKDY JSEM DOSTALA LOKTEM DO ŽEBER. ALE NEVA. MĚLI JSME VELKÝ VÝHLED A TAK JSME MOHLI I CHVILKU SLEDOVAT SOUTĚŽ MLADÝCH CHOVATELŮObrazek. BYLO TO FAKT HODNĚ ZAJÍMAVÝ. NĚKTEŘÍ MLADÍ CHOVATELÉ MĚLI PEJSKY PERFEKTNĚ ZVLÁDNUTÉ. NEBO ŽE, BY V TOM MĚLI PRSTY JEJICH RODIČE? V KAŽDÉM PŘÍPADĚ TO BYLO JAK PRO PEJSKY I DĚTI VELMI NÁROČNÉ. TAKŽE  MÁTE MŮJ OBDIV.

 

VELMI RYCHLE JSME SI NAŠLI NAŠE POŘADOVÉ ČÍSLO NA TABULI A POCHOPILI JSME,ŽE SE NA NÁS DOSTANE ŘADA ZA DLOUHO. HODNĚ MĚ ZAJÍMALI OSTATNÍ PEJSCI,TAK VĚTŠINU ČASU, JSME ZUSTALI U KRUHU. VIDĚLI JSME I ROANČINU SESTŘIČKU ČERNOU REBEKU. BYLA MOC KRÁSNÁ.

KONEČNĚ PŘIŠEL ČAS ROANKY. NAŠTĚSTÍ SE UJAL PŘEDVEDENÍ NÁŠ CHOVATEL  ZA COŽ JSME MU MOC VDĚČNI. ZATÍM JSME OPRAVDU ZAČÁTEČNÍCI A MUSÍME NA SOBĚ JEŠTĚ HODNĚ PILOVAT.

KONKURENCE BYLA VELIKÁ. ROANKA NAKONEC OBSTÁLA MEZI 5TI PEJSKY A KOUKNĚTE SE SAMI JAKObrazek MÁME OPRAVDU VELKOU RADOST A BYL TO TEN NEJVĚTŠÍ DÁREK K NAROZENINÁM. 

ROANKA POSTOUPILA DO DALŠÍ SOUTĚŽE, KDE UŽ NEMĚLA TOLIK ŠTĚSTÍ. PRO NÁS ALE V1 A TITUL CAJC JE OBROVSKÝ.

ROANKO JSI NAŠE VELKÁ LÁSKA A I KDYBY JSI NEMĚLA ŽÁDNÝ TITUL MILOVALI BY JSME TĚ STEJNĚ Obrazek

 

PÁNEČEK BYL TAKY ŠŤASTNÝObrazekA JÁ TAKY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky 17.10.2009 BRNO

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář